Ovikor - Medical Clinic of SilesiaOvikor - Medical Clinic of SilesiaOvikor - Medical Clinic of SilesiaOvikor - Medical Clinic of SilesiaŚląskie

Doświadczenie i wiedza
poparte certyfikatami

Opieka w domuOpieka na godziny

Profesjonalna opieka domowa


Pracownicy OVIKORA to zespół profesjonalistów, którzy sprawują kompleksową opiekę nad osobami starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi na terenie powiatu Wodzisław Śląski.


Opieka nad Seniorami obejmuje wiele czynności, jak codzienna opieka medyczna, ale również obowiązki życia codziennego jak na przykład zapewnienie posiłków, pranie, prasowanie, zmiana pościeli, porządki, zakup leków czy żywności. Opieka to także wspólne uczestnictwo w szeregu aktywności ważnych dla sfery psychicznej osób samotnych i starszych. Rozumiemy, jakie znaczenie mają dla Nich codzienne pogawędki i serdeczne rozmowy. Nasz opiekun to partner, który pomoże we wszystkich aktywnościach Seniora. Nasi opiekunowie zajmą się nie tylko zdrowiem osób potrzebujących takiej pomocy, ale także wyjdą z nimi na spacer, zrobią zakupy, wykupią niezbędne leki itp. Co więcej, zorganizują w razie potrzeby niezbędnych fachowców w celu wykonania drobnych napraw domowych.


Ty określasz potrzebę, my ją realizujemy. Staramy się zapewnić usługi na najwyższym możliwym poziomie, poprzez odpowiedni dobór personelu oraz stałe dokształcanie i praktykę, a swoją pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i oddaniem oraz empatią.


Opieka może być sprawowana w sposób jednorazowy, dla wykonania jednego lub kilku określonych zadań, a może też przyjmować formę opieki kompleksowej, długoterminowej wg opracowanego harmonogramu. Nasi pracownicy podlegają regularnym kontrolom i ocenie, aby zapewnić odpowiedni standard usług. Na pierwszym spotkaniu, które jest bezpłatne, ustalamy harmonogram i zakres działań potrzebny dla danego podopiecznego.


Wycena usług jest indywidualna i zależy od zakresu usług, ich rodzaju, czasu trwania i częstotliwości. Opiekę podejmujemy po zaakceptowaniu jej harmonogramu przez podopiecznego, wyznaczonego przez niego opiekuna albo tez opiekuna faktycznego lub prawnego. Nasi pracownicy szczegółowo raportują wykonane czynności oraz stan podopiecznego i raporty podsumowujące, zatwierdzone przez Kierownika Medycznego naszej placówki mogą być przekazywane podopiecznemu lub jego przedstawicielowi na ich prośbę w formie papierowej lub drogą mailową. Monitoring naszych działań to podstawa utrzymania wysokiego standardu usług. Jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie, aby nasza współpraca owocowała jak największą korzyścią dla podopiecznych. Pracownicy wykonujący zadania w domu pacjenta są okresowo kontrolowani i regularnie oceniani.


OVIKOR zapewnia profesjonalny standard opieki domowej.
Serdecznie zapraszamy !


Ktoś z Twoich bliskich zachorował, a Ty nie masz możliwości się nim zaopiekować? A może chcesz wyjechać na urlop i nie wiesz komu powierzyć opiekę nad swoimi rodzicami? Może musisz wyjść na umówioną wizytę lekarską i potrzebujesz opieki dla chorej mamy ? Czasem masz tylko kilka godzin na znalezienie właściwej osoby.

Zadzwoń do nas, pomożemy rozwiązać Twój problem.


Jeżeli Ty sam lub Twój bliski potrzebuje opieki domowej zadzwoń do nas lub wypełnij formularz a my do Ciebie oddzwonimy.
+48 509 781 752


Adres i godziny otwarcia

W Radlinie:

44-310 Radlin; ul. Władysława Orkana 8

środy 18-20. Pozostałe terminy – wizyty uzgadniane telefonicznie.


W Skrzyszowie:

44-348 Skrzyszów; ul. Zielona 25A

poniedziałki 18-20. Pozostałe terminy – wizyty uzgadniane telefonicznie.


Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z rejestracją.

+48 509 781 752


Masz pytanie?

O nas | Usługi | Dla pacjentów | Aktualności | Kontakt
  • Zapraszamy z okolic:  
  • Jastrzębie ZdrójJastrzębie Zdrój
  • Wodzisław ŚląskiWodzisław Śląski
  • RybnikRybnik'
  • ŻoryŻory
  • Radlin

Dr Kordian Waroński jest członkiem:

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Ovikor 2014 ©

Projekt graficzny i wykonanie 72dpi.pl