Ovikor - Medical Clinic of SilesiaOvikor - Medical Clinic of SilesiaOvikor - Medical Clinic of SilesiaOvikor - Medical Clinic of SilesiaŚląskie
Pobieranie dokumentów - logowanie
Zapisz się do newslettera
Musisz zaznaczyć
Zgadzam się na użycie email
Podstawowa opieka zdrowotna

Doświadczenie i wiedza
poparte certyfikatami

O nasO nas

Lekarz medycyny pracy

Krótko o nas

Praktyka działa na rynku usług medycznych od 2000 roku, przez wiele lat pod inną nazwą. Kierownikiem Medycznym Zakładu jest dr n. med. Kordian Waroński - specjalista medycyny paliatywnej oraz specjalista medycyny pracy, posiadający również ponad 20 letnie doświadczenie jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej w Praktyce Lekarza Rodzinnego, jako Kierownik Medyczny w NZOZ "MEDICATOR" w Radlinie od 2002 roku oraz 6 letnie doświadczenie w ramach pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Geriatrii Szpitala w Rydułtowach. Ponadto posiada doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, schorowanymi, z wieloma przewlekłymi, nieuleczalnymi chorobami, będąc Kierownikiem Medycznym w Oddziale Pielęgnacyjno-Opiekuńczym "SANUS" w Radlinie od 2011 roku. Od ponad 15 lat współpracuje z hospicjami domowymi oraz przez kilka lat pełnił funkcję konsultanta w Poradni Medycyny Paliatywnej w Rybniku. Stale dokształca się, uczestnicząc w kursach, szkoleniach, sympozjach i zjazdach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Dr Kordian Waroński ukończył studia podyplomowe "Medycyna bólu" w Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Badania Bólu. W ramach stałego rozwoju w dziedzinie medycyny podróży, medycyny paliatywnej i medycyny bólu dr Kordian Waroński regularnie dokształca się w ośrodkach medycznych Europy, Azji i Afryki. Posiada również międzynarodowy certyfikat potwierdzający umiejętności z zakresu medycyny podróży, który otrzymał po zdaniu międzynarodowego, prestiżowego egzaminu w Bangkoku. W celu utrzymania wysokich standardów zarządzania ukończył kilka kierunków studiów podyplomowych z zakresu zarządzania placówkami służby zdrowia oraz zarządzania jednostkami medycznymi w UE (Akademia Ekonomiczna w Katowicach, GWSH w Katowicach). Dr Kordian Waroński jest członkiem krajowych, europejskich i azjatyckich towarzystw medycznych z dziedziny medycyny bólu, medycyny paliatywnej i medycyny podróży.


Zakład jest przystosowany do obsługi pacjentów niepełnosprawnych, których serdecznie zapraszamy. Nasz personel posiada doświadczenie w zajmowaniu się pacjentami z niepełnosprawnością i dołoży wszelkich starań, aby byli w pełni usatysfakcjonowani z usług naszej przychodni.
W razie potrzeby organizujemy transport dla pacjenta.


Przyjmujemy pacjentów i pracowników nie tylko polskojęzycznych, ale także posługujących się na co dzień językiem angielskim lub hiszpańskim. Również wydawane przez nas zaświadczenia i orzeczenia dostępne są w wyżej wymienionych językach.


Misja zakładu:


"Promować zdrowie wśród naszych pacjentów i całej społeczności poprzez zapobieganie i leczenie oraz poprzez ustawiczne dokształcanie się."


Nasze motto:


"Życzliwość, zrozumienie, wiedza i doświadczenie dla wszystkich naszych podopiecznych."


Zaletą naszego zakładu jest elastyczność – staramy się dopasować termin wizyty w ten sposób, aby pacjent mógł wykonać badania w dogodnym terminie. Stąd też preferujemy rejestrację telefoniczną. Posiadamy zaplecze diagnostyczne, które umożliwia nam profilaktykę, a także diagnostykę chorób i skuteczne leczenie pacjentów.


Miło nam gościć Państwa na naszej stronie. Naszym klientom oferujemy profesjonalną i rzetelną obsługę. Dla stałych klientów oferujemy karty rabatowe.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z naszych usług.

Adres i godziny otwarcia

W Radlinie:

44-310 Radlin; ul. Władysława Orkana 8

środy 18-21. Wizyty uzgadniane telefonicznie.


W Skrzyszowie:

44-348 Skrzyszów; ul. Zielona 25A

poniedziałki 16-20 i czwartki 16-20. Wizyty uzgadniane telefonicznie.


Rejestracja telefoniczna w godzinach 9-18 od poniedziałku do piątku. W pozostałych godzinach oraz
w dni wolne od pracy - tylko przypadki nagłe.


Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z rejestracją.

+48 509 781 752

Zdjęcia Poradni Ovikor

O nas | Usługi | Dla pacjentów | Aktualności | Kontakt
  • Zapraszamy z okolic:  
  • Jastrzębie ZdrójJastrzębie Zdrój
  • Wodzisław ŚląskiWodzisław Śląski
  • RybnikRybnik'
  • ŻoryŻory
  • Radlin

Dr Kordian Waroński jest członkiem:

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Ovikor 2014 ©

Projekt graficzny i wykonanie 72dpi.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest OVIKOR, ul. Władysława Orkana 8, 44-310 Radlin. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję