Ovikor - Medical Clinic of SilesiaOvikor - Medical Clinic of SilesiaOvikor - Medical Clinic of SilesiaOvikor - Medical Clinic of SilesiaŚląskie

Doświadczenie i wiedza
poparte certyfikatami

O nasO nas

Lekarz medycyny pracy

Krótko o nas

Praktyka działa na rynku usług medycznych od 2000 roku, przez wiele lat pod inną nazwą. Kierownikiem Medycznym Zakładu jest dr n. med. Kordian Waroński – specjalista medycyny pracy oraz specjalista medycyny paliatywnej, posiadający również wieloletnie doświadczenie jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej w Praktyce Lekarza Rodzinnego, jako Kierownik Medyczny w NZOZ "MEDICATOR" w Radlinie od 2002 roku oraz 6 letnie doświadczenie w ramach pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala w Rydułtowach. Ponadto posiada doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, schorowanymi, z wieloma przewlekłymi, nieuleczalnymi chorobami, będąc Kierownikiem Medycznym w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym "SANUS" w Radlinie. Od około 7 lat współpracuje z hospicjami domowymi. Stale dokształca się, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W celu utrzymania wysokich standardów zarządzania ukończył kilka kierunków studiów podyplomowych z zakresu zarządzania placówkami służby zdrowia oraz zarządzania jednostkami medycznymi w UE (Akademia Ekonomiczna w Katowicach, GWSH w Katowicach).


Zakład jest przystosowany do obsługi pacjentów niepełnosprawnych, których serdecznie zapraszamy. Nasz personel posiada doświadczenie w zajmowaniu się pacjentami z niepełnosprawnością i dołoży wszelkich starań, aby byli w pełni usatysfakcjonowani z usług naszej przychodni. W razie potrzeby organizujemy transport dla pacjenta.


Dr Kordian Waroński jest członkiem:


  • Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej.
  • Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy.
  • Polskiego Towarzystwa medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży.
  • International Society of Travel Medicine.

Zasięgiem swojego działania obejmujemy przede wszystkim mieszkańców województwa śląskiego, jakkolwiek możliwe są badania wyjazdowe w innych województwach po uprzednim uzgodnieniu. Przyjmujemy pacjentów i pracowników nie tylko polskojęzycznych, ale także posługujących się na co dzień językiem angielskim lub hiszpańskim. Również wydawane przez nas zaświadczenia i orzeczenia dostępne są w wyżej wymienionych językach.


Misja zakładu:


"Promować zdrowie wśród naszych pacjentów i całej społeczności poprzez zapobieganie i leczenie oraz poprzez ustawiczne dokształcanie się."


Nasze motto:


"Życzliwość, zrozumienie, wiedza i doświadczenie dla wszystkich naszych podopiecznych."


Zaletą naszego zakładu jest elastyczność – staramy się dopasować termin wizyty w ten sposób, aby pacjent mógł wykonać badania w dogodnym terminie. Stąd też preferujemy rejestrację telefoniczną. Posiadamy zaplecze diagnostyczne, które umożliwia nam profilaktykę, a także diagnostykę chorób i skuteczne leczenie pacjentów.


Miło nam gościć Państwa na naszej stronie. Naszym klientom oferujemy profesjonalną i rzetelną obsługę. Dla stałych klientów oferujemy karty rabatowe.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z naszych usług.

Adres i godziny otwarcia

W Radlinie:

44-310 Radlin; ul. Władysława Orkana 8

środy 18-20. Pozostałe terminy – wizyty uzgadniane telefonicznie.


W Skrzyszowie:

44-348 Skrzyszów; ul. Zielona 25A

poniedziałki 18-20. Pozostałe terminy – wizyty uzgadniane telefonicznie.


Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z rejestracją.

+48 509 781 752Zdjęcia Poradni Ovikor

O nas | Usługi | Dla pacjentów | Aktualności | Kontakt
  • Zapraszamy z okolic:  
  • Jastrzębie ZdrójJastrzębie Zdrój
  • Wodzisław ŚląskiWodzisław Śląski
  • RybnikRybnik'
  • ŻoryŻory
  • Radlin

Dr Kordian Waroński jest członkiem:

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Ovikor 2014 ©

Projekt graficzny i wykonanie 72dpi.pl